دوره‌های آنلاین اسکیت

برای یادگیری اسکیت حتما نیاز به مربی حضوری نیست، با آموزش آنلاین هم میشه اسکیت یاد گرفت. دوره های آموزش آنلاین شهر اسکیت جوری طراحی شده اند که هم یاد بگیری و هم از مربی بازخورد بگیری؛ همه چی به صورت آنلاین.

مزایای شرکت در دوره های آنلاین شهر اسکیت

یادگیری با سرعت دلخواه

زمان یادگیری و تمرین دست خودتان است. در هر زمانی از شبانه روز ویدیوها را ببینید و اسکیت سواری کنید.

مراجعه دائمی به ویدیوها

بر خلاف آموزش حضوری، هر زمانی که احساس نیاز کردید میتوانید برگردید و ویدیوهای آموزشی را نگاه کنید.

امکان استفاده برای همه

پیدا کردن مربی اسکیت حرفه ای در بعضی شهرها سخت یا غیر ممکنه. در بعضی شهرها هم رسیدن به مربی خوب خیلی دور و زمان بره.

قیمت ارزان تر

هزینه دوره های آنلاین شهر اسکیت در مقایسه با قیمت مربی حضوری اسکیت بسیار به صرفه تره و میتوانید ارزان تر یاد بگیرید.

شرایط و ویژگی‌های دوره‌ها

پشتیبانی دوره

پشتیبانی

بعد از خرید و شرکت در هر یک از دوره ها، از طرف مدرس دوره با هنرجو تماس گرفته میشه و راهنمایی لازم انجام میشه. سپس هنرجوها در کانال آموزشی و گروه مرتبط عضو می شوند و می توانند بعد از تمرین برای ارائه بازخورد مناسب در گروه مربوطه ویدیو های خود را ارسال کنند تا مدرس به رفع اشکال از طریق ویس و ویدیو و تکست اقدام کند. همچنین در پایان هر ماه در جلسات آنلاین نیز مدرس به رفع اشکال و ارائه بازخورد مناسب به هنرجویان می کند.

وبینار ماهیانه

وبینار ماهیانه

در پایان هر ماه یک وبینار آنلاین بین مدرس و هنرجویان دوره برگزار می شود که در این وبینار توضیحات و رفع اشکال به صورت آنلاین انجام می شود. زمان پنجشنبه یا جمعه آخر هر ماه در خارج تایم کاری است که البته با اکثریت هنرجویان و مدرس هماهنگی جهت برگزاری انجام می شود.

کارگاه حضوری

کارگاه حضوری

هر 6 ماه یکبار یک کارگاه حضوری در شیراز برای شرکت کنندگان دوره برگزار می شود که شرکت کنندگان در صورت تمایل می توانند در این برنامه حضور داشته و ارتباط بهتری جهت رفع اشکال داشته باشند. همچنین در صورت متقاضی بودن هنرجویان در تهران نیز امکان برگزاری این کارگاه وجود دارد.

حذف از دوره آموزشی

حذف از دوره آموزشی

در صورتی که هنرجو از مجموع 6 جلسه وبینار ماهیانه که برگزار می شود 3 جلسه را غیبت داشته باشد یا در ارسال تمرینات عملکرد خوبی نداشته باشد، بعد از 6 ماه از دوره به صورت کامل حذف می شود و دیگر دسترسی به ویدیو های جلسات نخواهد داشت.

دوره های آموزش آنلاین اسکیت فری استایل

برای اطلاعات بیشتر، ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش اسکیت رشته فری استایل با توجه به سطح خود بر دوره های زیر کلیک کنید.

فری-استایل-سطح-1

در این دوره با حرکات سطح پایه فری استایل آشنا می‌شوید که به شما توانایی اجرای رقص پا و اجرای حرکات متنوع در مانع ها را می‌دهد.

(25 % تخفیف تا 31 خرداد)

فری-استایل-سطح-2

در این دوره حرکات سطح متوسط که غالبا در لول c جدول حرکات فری استایل قرار دارد آموزش داده می‌شود.

(25 % تخفیف تا 31 خرداد)

فری-استایل-سطح-3

در این دوره با حرکات سطح بالا که بیشتر در جدول حرکات فری استایل در لول a و b هستند آشنا می‌شوید.

(25 % تخفیف تا 31 خرداد)

فری-استایل-کامل

شامل 3 دوره فری استایل (مقدماتی + متوسط + پیشرفته)

در این دوره تمام محتوای دوره های آموزشی فری استایل سطح 1 و 2 و 3 با تحفیف در اختیار شما قرار می‌گیرد.

(40 % تخفیف تا 31 خرداد)

نمونه‌ای از ویدیوهای آموزشی دوره‌ها

ویدیو زیر نمونه ای از ویدیوهایی هست که با خرید دوره ها به آنها دسترسی پیدا خواهید کرد.

رشته اسکیت فری استایل

شاید بتوان با قاطعیت گفت مهیج ترین، متنوع ترین و کم هزینه ترین رشته اسکیت در جهان رشته اسکیت فری استایل می باشد. آزادی زیادی که در هیج یک از دیگر رشته ها نخواید دید تنوع این رشته از اسکیت سرعت تا حرکات نمایشی و پرش و انواع ترمز ها را شامل می شود.

درباره مدرس دوره

مرتضی مرادی هستم داور و مربی درجه یک اسکیت فری استایل. حدود ۱۰ سال سابقه مربی گری اسکیت دارم که از این مدت زمان ۶ سالش به صورت تخصصی رشته اسکیت فری استایل آموزش می دادم. فوق لیستانس فیزیولوژی ورزش از دانشگاه تهران دارم و شاگردهای زیادی داشتم که با تلاش و تمرین و مربی گری بنده روی سکوی مسابقات کاپ آزاد مارشال کاپ ایستادند.

دیدگاه‌های نوشته

دوازده + 12 =

    morteza moradi 1403-03-25 پاسخ

    سلام تمام تلاشمون کردیم که با درست کردن این دوره بتونیم کمک کنیم به رشد رشته اسکیت فری استایل و مربیان و بازیکنان در تمامی استان ها و شهر ها کمک کنیم و عزیزانی که به دلیل نداشتن مربی در شهرشون از یادگیری این رشته بی بهره بودن بهره مند کنیم.لطفا نظراتتون در مورد کیفیت فنی و علمی دوره و مدرس با ما به اشتراک بزارید.
    ارادت مند شما مرتضی مرادی

5/5 - (2 امتیاز)