سلام امیدوارم حالتون خوب باشه تو این مطلب میخواییم به معرفی مربیان رسمی اسکی آلپاین و اسنوبرد در شیراز بپردازیم با ما همراه باشید.

آموزش اسکیت برد در شیراز

محمد اصفهانی مربی رسمی فدراسیون اسکی در شیراز

شماره تماس:09016436033

اینستاگرام:

محل آموزش:فارس سپیدان پیست اسکی بین المللی پولاد کف

درباره محمد اصفهانی

سلام محمد اصفهانی هستم مربی درجه 3 اسنوبرد در شیراز از سال 1390 شروع به فعالیت در رشته اسنوبرد دارم و در حال حاضر به عنوان مربی و بازیکن در این رشته فعالیت میکنم همچنین علاقه شدیدی به فعالیت ورزشی دارم و در رشته دوچرخه سواری کوهستان ،اسلک لاین و ویکبرد(اسکی رو آب) هم فعالیت میکنم.رشته اسنوبرد یک رشته ورزشی بسیار مفرح و هیجان انگیز است که علاقمندان به یادگیری می توانند از سنین پایین برای یادگیری آن اقدام کنند.

ورزشکاران در رشته اسنوبرد سبک های متفاوتی را دنبال می کنند به طور مثال اسکی کردن در پیست،اسکی کردن در اسنو پارک(حرکات نمایشی)فری راید(اسکی کردن خارج از پیست)که تمامی این سبک ها جذابت های خاص خود را دارد اما نیاز اصلی ورود به تمامی این سبک ها آموزش اصولی و صحیح حرکات پایه زیر نظر مربی رسمی فدارسیون می باشد.

روند شروع یادگیری اسنوبرد در شیراز

ما به شما کمک می کنیم تا مفاهیم دوره مقدماتی و همچنین اصول اولیه اسنوبرد سواری را فرا بگیرید و سپس با توجه به انتخاب سبک مورد علاقیتان در این راه در کنار شما خواهیم بود.

سطوح آموزشی کلاس اسنوبرد در شیراز

مقدماتی:در این دوره که شامل 5 الی 7 جلسه آموزشی می باشد و در آن به هنرجو مفاهیم پایه و اسکی کردن در پوزیشن صحیح آموزش داده می شود.

پیشرفته :این دوره شامل 3 الی 5 جلسه آموزشی می باشد که هنرجو در پایان این جلسات به یادگیری حرکات پای فیکی،پیچ کاروینگ،اسکی کردن در خارج از پیست  و تعدادی حرکات نمایشی نائل می گردد.